Jak se vedlo mužům?

17.10.2017 19:43

Mužstvo mužů, které letos, tak jako v loňských sezonách, nastupuje k utkáním v Lize Vysočiny mužů, zahájilo sezonu 2017/2018 v pozměněné sestavě, kdy se k týmu připojilo mnoho mladých hráčů.

Sezona byla zahájena velice úspěšně. Hned v prvním zápase jsme se před „domácími“ fanoušky představili proti pro nás neznámému mužstvu Sk JEMOBU. Od první třetiny jsme do toho „vlítli“ a soupeři jsme víceméně nedovolili, až na pár výjimek, téměř nic a celému zápasu jsme jasně dominovali. Již po první třetině byl rozdíl ve výsledku znatelný (vedení 6:1), které jsme průběhem zápasu ještě o něco málo navýšili a dovedli zápas k zaslouženému vítězství v poměru 11:3 a zisku prvních 3 bodů do tabulky soutěže. Za zmínku stojí jak skvělý výkon našeho brankaře, tak především ne moc vídaný golostroj, který předvedl Ondřej Holoubek, jenž 5 vstřelenými brankami v první třetině vlastně „rozhodl“ zápas.

Do druhého zápasu, kde nás čekal velice nepříjemný soupeř TJ Spartak Třebíč, o kterém víme, že každoročně hraje přední patra tabulky, jsme nastoupily s vědomím, že každý soupeř se dá porazit a že jim nedáme nic zadarmo. Troufám si tvrdit, že tento zápas nám prohrálo cca prvních 7 minut zápasu, kde jsme „zaspali“ a za chvíli jsme prohrávali o 3 goly. Ve druhé třetině jsme se vzpamatovali a dokázali do konce třetiny jedním golem snížit a myslím si, že to byl gol zasloužený. Do třetí třetiny jsme nastoupili s tím, že stále je o co hrát a zápas není ztracen. Během prvních 5 minut jsme si vypracovali řadu šancí a nakonec se nám jedna z nich podařila přetavit v kontaktní branku. Dále jsme hráli vyrovnanou partii, nicméně přišly 2 rychlé „sprchy“ a opět jsme prohrávali o 2 branky. Sebrali jsme všechny síly a když se nám minutu a půl před koncem podařilo snížit na rozdíl 2 branek, šáhli jsme po power play, při které jsme zápas zdramatizovali a dostali se opět na rozdíl jedné branky. Při závěrečném tlaku nám možná chybělo i trocha toho štěstí, když střelu v poslední vteřině hostující brankář chytil, dle mého názoru, ani neví jak a my tak z tohoto zápasu odešli poraženi  4:5.

Všem svým spoluhráčům, ale i dalším členům našeho mužstva bych chtěl poděkovat za bodově, napůl úspěšné sobotní odpoledne, kde si myslím, jsme odehráli velice 2 kvalitní utkání a nechybělo mnoho a bodů v tabulce mohlo být více. Nicmén  věřím, že v dalších zápasech, které odehrajeme v neděli  22.  října 2017,budeme předvádět stejné, ne-li zlepšené výkony a budeme schopni vybojovat a přivést další body do tabulky.